Astrologie a zdraví

Nejvýznamnější konstelace na listopad 2023

Přichází listopad – astrologicky nejnáročnější období celého roku 2023.  Napětí mezi znamením Štíra (kde se nyní nachází Slunce, Mars a Merkur) a znamením Býka (Uran a Jupiter) může přinést dramatické děje nejen v přírodě, ale i ve společnosti.  Bohužel, při sledování astrologických vlivů působících specificky na naši zemi, to ani v nejbližších letech nevypadá dobře. Co přesně se stane, nikdo neví, ale lze to přiblížit sledováním obdobných aspektů, které se udály v historii a vzpomenout si, co se v té době dělo. K tomu lze jen trpce poznamenat, že historie se opakuje. (Nebudou se samozřejmě dít stejné události, ale atmosféra bude podobná.)

Je potřeba říci, že i v těžších časech si lidé uměli poradit. A zatím se nemáme až tak zle, tak doufejme, že probíhající a budoucí události nebudou tak destruktivní. Jejich intenzita se bude pro každého člověka i národ odvíjet podle toho, nakolik se dokázal poučit z minulosti, nakolik pracoval, choval se slušně… Někoho udeří víc, někoho méně.

Okolo víkendu 4. – 5. listopadu si dejte pozor na „zapálená kopýtka.“ Můžete vzplanout vášní k někomu, o němž byste si mohli vytvořit romantické představy. Proč ne, může to fungovat, ale počítejte s tím, že je možné, že vše nebude tak ideální, jak se zdá. Až Venuše v prosinci udělá kvadrát na Pluto , ideály se rozplynou a realita vyhřezne na povrch. Dejte také pozor na přemíru alkoholu a vyhíbejte se sexuálním aférkám, hrozí jejich provalení. Také se nedejte svést k něčemu, co vám není po chuti.

Tento víkend bude navíc Merkur v opozici na Uran. Snažte se nebýt netaktní a domýšliví, pozor na ukvapené závěry. V neděli se k tomu přidá Luna kvadraturou na Mars, což napovídá, že je dobré uvědomit si tyto konflitní vlivy a držet se zpátky. Prostě buďte nad věcí, neberte si nic osobně a zdržte se citových výbuchů. Vyčkejte chvilku, než vypálíte, ono to přejde a bude zase fajn. Proč si trpčit život?

13.11.2023 Novoluní ve Štíru

10. – 20.11.2023 V listopadu nemůžeme očekávat sklidnění válečných konfliktů, bohužel, je tomu spíše naopak a to zejména v termínu 10. – 20. listopadu.

10. až 13. listopadu se Slunce blíží do konjunkce s Marsem a vytvoří opozici na Uran. To je nejvíce napěťová konstalace roku. Může světu přinést mimořádně dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Možné eskalace válečných konfliktů. Otřesy v přírodě i na burze.

14. až 20. listopadu se konstelace seskupí v mimořádně náročných a nebezpečných vazbách také s planetami v horoskopu našeho státu – Slunce s Marsem v kvadrátech na Lunu, Urana a Saturna republiky. Mohlo by dojít k haváriím, neštěstím, výpadkům sítí, možné jsou násilné trestné činy, bouřící se veřejnost, problémy v dopravě.

V osobním životě buďte v tomto období mimořádně opatrní, neriskujte na cestách a nezdržujte se na potencionálně nebezpečných místech.

Okolo 22. – 26. listopadu Slunce s Marsem ve znamení Střelce vytvoří kvadráty na Saturn ve Znamení Ryb. Lze očekávat další dramatické děje, zemětřesení či jiné přírodní katastrofy.

27.11.2023 Úplněk v Blížencích

26. – 30. listopad konstelace působící na dění v naší republice už jsou harmoničtější. Zatímco první dvě listopadové dekády by měly být i pro naši republiku plné napětí a zvratů, ta třetí dekáda by již měla být klidnějš

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *