Trápí vás zdravotní či psychické problémy, ale nedokážete nalézt příčinu?
Většinu takových situací si vytváříme sami!

Kvalita našeho života a zdraví je odvislá od naší povahy, myšlení a prožívání.

Spousta lidí chce měnit své blízké a zlepšit svět, ale opomíjí fakt, že stejnou práci musí vykonat i na sobě. Nejlépe tím začít.

Jak nám může pomoci astrologie a tento eBook?

Předurčení v životě

Výklad horoskopu naznačuje, co jsme dostali do vínku a také to, co máme v tomto životě řešit. Pomůže jedinci pochopit jeho dispozice a předurčení k životu - uvědomit si, co má v životě smysl a co je náš životní úkol.

Nápovědy

Když nezvládáme astrologicky naznačené zkoušky, přichází podle povahy planet různé "nápovědy" ve forně psychického či fyzického utrpení. Jakmile danou lekci pochopíme a navrátíme se na správnou cestu, problémy ustoupí.

Pochopení

Když si uvědomíme, že některé věci, o něž celý život marně usilujeme, nejsou tím směrem, kterým bychom měli jít, pochopíme, že nemá smysl dále plýtvat svojí energií, ale směřovat své síly tam, k čemu jsme byli předurčeni.

Obsah eBooku Astrologie a zdraví

Základní rozbor povahových vlastností každého znamení.

  • Co po nás chce energie znamení, cítíme – li v některé oblasti problém.
  • Dispozice k nemocem.
  • Části těla a slabá místa, která je potřeba vyživovat.

Pohled na nemoc podle principů etikoterapie

  • Vybrané nemoci a problémy z etikoterapeutického hlediska.
  • Typy na úlevu od bolesti z pohledu etikotrapie, aromaterapie, fytoterapie.
  • Příčiny zdravotních obtíží a útěk do nemoci.

Vybíráme z obsahu...

...Je pravda, že za spoustou obtíží si stojí Beran sám. Jeho rozhodnutí bývají totiž často náhlá a zbrklá, ale Beran patří spíše k odolnějším znamením. Problémy si obvykle příliš nepřipouští, z ničeho si většinu nedělá těžkou hlavu, nebo alespoň ne dlouho. Nehrabe se v minulosti, nepřemýšlí tolik nad tím, co měl či neměl udělat jinak. Proto většinou netrpí neurotickými problémy nebo depresemi. Občas se mohou objevit problémy s agresivitou, zejména u mužů a zvláště, napijí-li se. Ženy můžou mít sklony k hysterickému jednání nebo přílišnému dramatizování...
Beran
Povaha
Co po nás chce energie Býka? Abychom se uměli postavit pevně nohama na zem a zabezpečili potřeby své i naší rodiny. Solidnost, praktičnost a spolehlivost - to jsou požadavky tohoto pevného znamení. Pokud jsme však příliš smyslní, požitkářští a myslící pouze na sebe, pak mohou nastoupit problémy s nadváhou, bolesti krku a krční páteře...
Býk
Co po nás chce energie Býka?
UTĚK DO NEMOCI Jsou lidé, kteří se snaží zajistit si nemocí, přecitlivělostí nebo nervozitou ve společnosti vyjímečné postavení. Je mnoho takových, kteří se za nemoc skrývají a nebo s její pomocí chtějí zakrýt mravní nedostatky, např. lenost. Tito lidé si svou nemoc pečlivě pěstují a opatrují ji jako květinu, protože jim zajišťuje pohodlné a výsadní právo v rodině, v zaměstnání, v úřadě i ve společnosti...
Útěk do nemoci
Hypertenze (vysoký krevní tlak) Primární hypertenzi způsobují různé faktory. Mezi rizikové patří především strava, alkohol, kouření, obezita a stres. Tlak v těle odráží úsilí, kterým člověk působí na okolní svět a svůj život (a ten pak zpětně stejně silně tlačí na člověka). Hodnota krevního tlaku ukazuje, do jaké míry se člověk snaží vše kolem sebe usměrnit podle svých představ, co vše by chtěl poznat či mít pod kontrolou. Komu nesmí nic uniknout, ten musí obvykle hodně zabrat, aby vše stihl. Žije ve stálém stresu a rozhoduje se v rychlém tempu. Široký záběr jeho aktivit mu zvedá tlak, zužuje cévy a zanáší jejich povrch nepotřebným balastem. "Kde rozum mocně vládne, tam se tlak nahoru neúměrně táhne."
Lev
Hypertenze

Vezměte zodpovědnost do vlastních rukou! Nikdo jiný to za vás neudělá.

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT EBOOK a objednejte si eBook Astrologie a zdraví.